Kültür & Sanat

Mayıs

21

19:00


Konser,Gösteri,Şölen

Anadolu Kültür Şöleni / Bingöl

Barış Manço Kültür Merkezi
19:00

Mayıs

08

13:00 -22:00


Gösteri,Söyleşi,Sergi

ERGUVAN BAYRAMI - 3. GÜN

Emir Sultan Meydanı
13:00 -22:00

Mayıs

07

20:30


Gösteri,Söyleşi

ERGUVAN BAYRAMI - 2. GÜN

Emir Sultan Meydanı
20:30

Nisan

29

21:00


Tiyatro,Gösteri,Çocuklar İçin

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ, ÇOCUK EĞLENCELERİ /HACİVAT-KARAGÖZ GÖLGE OYUNU .

Barış Manço Kültür Merkezi
21:00

Nisan

17

19:50


Gösteri

Değirmen Gençlik Projesinin Lansmanı Ve İftar Programı

Barış Manço Kültür Merkezi
19:50

Nisan

08

21:00


Tiyatro,Gösteri,Şölen,Çocuklar İçin

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ÇOCUK EĞLENCELERİ / TİYATRO / HÜSEYİN GONCAGÜL / 1. Hafta

Barış Manço Kültür Merkezi
21:00

Mart

29

18:00


Konferans,Gösteri

Türk Gölge Oyunundan Kalan Miras / Kitabın Lansmanı.

Mümine Şeremet Uyumayan Kütüphanesi
18:00

Mart

27

17:00-21:00


Gösteri,Sergi

Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri / Ebru Atölyesi

Barış Manço Kültür Merkezi
17:00-21:00

Mart

25

10:30


Konferans,Gösteri,Söyleşi

Türkmenistan Kültür Programları

Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
10:30

Mart

25

19:00


Gösteri,Eğitim

DOĞA FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ / AHMET ÇETİN

Mümine Şeremet Uyumayan Kütüphanesi
19:00

Mart

23

09:00-16:00


Gösteri,Sergi

Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri / Seramik - Çömlek Atölyesi

İncirli Kültür Merkezi
09:00-16:00

Mart

18

20:00


Gösteri

Kırık Buğday İkramı (Çanakkale Şehitlerine itafhen)

Mümine Şeremet Uyumayan Kütüphanesi
20:00

Mart

17

13:00 -15:00


Gösteri,Atölye

Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri

İncirli Kültür Merkezi
13:00 -15:00

Mart

16

15:00


Tiyatro,Gösteri,Dinleti,Sergi

YÜREKLERDE AKİF, DİLLERDE HÜRRİYET / SERGİ-PROGRAM

Barış Manço Kültür Merkezi
15:00

Mart

16

09:00-16:00


Gösteri,Sergi

Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri

İncirli Kültür Merkezi
09:00-16:00

Mart

02

20:00


Gösteri,Söyleşi

Kırgızistan Kültür Gecesi

Mümine Şeremet Uyumayan Kütüphanesi
20:00

Şubat

20

20:00


Gösteri,Dinleti

ŞİİR DİNLETİSİ / Yıldırım Belediyesi Kursiyerleri

Barış Manço Kültür Merkezi
20:00

Şubat

13

14:00


Tiyatro,Gösteri,Çocuklar İçin

Çocuk Tiyatro Drama Gösterisi / Kursiyerlerimizin Kurs Dönem Sonu Gösterisi

Adile Naşit Tiyatrosu
14:00

Etkinlik Merkezinin  Konumu İçin Tıklayınız. 

Ocak

26

08:00


Gösteri,Şölen

Yıldırım'da Sömestre Karne Şenliği / 5. Gün

Kaplıkaya Cazibe Merkezi.
08:00


Tüm Çocuklarımız İçin, Tünel  Akvaryum Gezisi, Günboyu Ücretsizdir. 

Ocak

23

Başlama ve Bitiş Seansları : 13:00 - 16:00


Tiyatro,Gösteri,Şölen,Çocuklar İçin

Yıldırım'da Sömestre Karne Şenliği / 2. Gün

Barış Manço Kültür Merkezi
Başlama ve Bitiş Seansları : 13:00 - 16:00

Tüm Çocuklarımız İçin Ücretsiz Aktiviteler. 

Ocak

22

Başlama ve Bitiş Seansları : 11:30 - 16:00


Tiyatro,Gösteri,Şölen,Çocuklar İçin

Yıldırım'da Sömestre Karne Şenliği /1. Gün

Barış Manço Kültür Merkezi
Başlama ve Bitiş Seansları : 11:30 - 16:00

Tüm Çocuklarımız İçin Ücretsiz Aktiviteler. 

Ocak

17




Tiyatro,Gösteri,Şölen,Çocuklar İçin

Yıldırım'da Sömestre Karne Şenliği / Ücretsiz Bilet Teminleri

Barış Manço Kültür Merkezi

Yıldırım'da Sömestre Karne Şenliği İçin Ücretsiz Biletlerinizi Barış Manço Kültür Merkezin'den Temin Edebilirsiniz.

Bilet Temin Merkezi Konumu İçin Tıklayınız.

Ağustos

21

19:30


Gösteri,Söyleşi

Uzak Ülke

Barış Manço Kültür Merkezi
19:30

Söyleşi ve Film Gösterimi

Ağustos

16

21:00


Gösteri

Yazlık Sinemalar

Yiğitler Mahalle Konağı Bahçesi
21:00

Ağustos

15

21:00


Gösteri

Yazlık Sinemalar

Şükraniye Mah. Ahmet Taner Kışlalı Meydanı
21:00

Ağustos

14

21:00


Gösteri

Yazlık Sinemalar

Mimarsinan Mah. Sağlık Parkı Anfi
21:00

Ağustos

13

21:00


Gösteri

Yazlık Sinemalar

Ertuğrulgazi Mah. Çarşamba Pazar Alanı
21:00

Ağustos

13

21:00


Gösteri

Yazlık Sinemalar

Davutkadı Mah. Eşref Evcil İlkokulu Bahçesi
21:00

Ağustos

11

21:00


Gösteri

Yazlık Sinemalar

Eğitim Mahallesi Ayşe Müzeyyen Tozluoğlu İlkokulu Bahçesi
21:00

Ağustos

10

21:00


Gösteri

Yazlık Sinemalar

Mevlana Mahallesi Nurettin Gülten Kutlucan İlkokulu
21:00

Ağustos

09

21:00


Gösteri

Yazlık Sinemalar

Hacivat Mahallesi Üstün Üründül İlkokulu
21:00

Temmuz

15

20:00


Konser,Gösteri,Dinleti

15 Temmuz Anma Programı

Yıldırım Belediyesi Bayrak Alanı
20:00

Temmuz

03

20:30


Gösteri,Söyleşi

El Emekleri Festivali

Kaplıkaya Cazibe Merkezi
20:30

Cemal Çayırcı ve Orkestrası

Temmuz

02

20:30


Gösteri,Şölen

El Emekleri Festivali

Kaplıkaya Cazibe Merkezi
20:30

Cemal Çayırcı ve Orkestrası

Temmuz

01

20:30


Gösteri,Söyleşi

El Emekleri Festivali

Kaplıkaya Cazibe Merkezi
20:30

Bağlama Kursu ve
Engin Sezer Konseri

Haziran

30

20:00


Gösteri,Şölen

El Emekleri Festivali

Kaplıkaya Cazibe Merkezi
20:00

Rom Gençlik Grubu
Özge Kılıç

Haziran

29

20:00


Gösteri,Şölen

El Emekleri Festivali

Kaplıkaya Cazibe Merkezi
20:00

Bursa Teknik Üniversitesi
Müzik Topluluğu

Haziran

28

19:00


Gösteri,Şölen

El Emekleri Festivali

Kaplıkaya Cazibe Merkezi
19:00

Türk Halk Müziği Korosu Konseri
Koro Şefi: Sadullah Öztürk

Mayıs

26

12:00


Gösteri

Engelliler Haftası Etkinliği

Ahmet Taner Kışlalı Meydanı
12:00